Nasz klub

Jesteśmy klubem sportowym, który organizuje drużynę grającą w A klasie piłki nożnej. Z tego też powodu warto wspomnieć, iż odpowiednie podejście do wszystkich z tym związanych zagadnień i kwestii może być niezwykle ważne. Mym zdaniem warto podkreślić, iż gdy idzie o ten temat, to nasz klub finansowy jest z rąk prywatnych sponsorów oraz częściowo budżetu naszej gminy. Jest to klub miejski, a więc bezpośrednio związany z naszym miastem, który jest gminą na prawach powiatu. Co więcej, warto wspomnieć, iż klub to także bogata historia, która także jest bezpośrednio powiązana z naszym miastem. Niestety, ale wciąż nasz klub nie może liczyć na odpowiednie wsparcie, które pozwoliłoby mu przetrwać kilka sezonów.

Z tego też powodu naszym głównym apelem jest prośba o pomoc finansową, aby już długa historia naszego klubu mogła ciągnąć się dalej. Wiele klubów ma obecnie poważne problemy, a co za tym idzie jest to normalna recesja na rynku. Gramy już na polskich boiskach i europejskich od 60 lat. Jest to jeden z najdłużej działających klubów w naszym kraju. Z tego też powodu staramy się kultywować nasze tradycje oraz patrzeć w przyszłość. Trzeba także pamiętać, iż stadion w naszym mieście także pozostawia wiele do życzenia.

Z tego też powodu trybuny mają ograniczoną pojemność do 1000 widzów, a murowa pozostawia jak co roku wiele do życzenia. Jednak ciągle udaje nam się pozostać w lidze A, która jest dla nas możliwością ciągle pozostania w grze. Zawodnicy dają z siebie wszystko, aby grać na jak najwyższym poziomie i w sezonie dać z siebie wszystko.