Stadion

Stadion znajduje się przy ul. Sienkiewicza 22, jego stan może zauważyć każdy. Z tego też powodu warto wspomnieć, iż staramy się wszystkimi dostępnymi nam środkami poprawić jego jakość, jednakże wymagana w tym zakresie jest gruntowna modernizacja.operacja haluksa Niestety, ale jest to stadion, który powstał 60 lat temu, na potrzeby właśnie PRL. Od tych czasów wiele się zmieniła, a w przypadku stadionu były łatane wyłącznie dziury. Niestety, ale nieodpowiedni stan bezpośrednio wpłynął na problemy, które były powiązane z tym stadionem.

Z tego też powodu nieodpowiednia murawa pozostają ciągle dość dużym zmartwieniem, w szczególności, gdy przychodzi grać na naszym stadionie w A lidze. Apelowaliśmy wiele razy do władz samorządowych, jednakże na ten cel nie przewidziano funduszy. Prowadzone przez piłkarzy zbiórki pieniędzy także nie przyniosły odpowiednich rezultatów, z tego też powodu stadiom pozostaje w stanie pozostającym wiele do życzenia. Ciągle będziemy działać w tym zakresie, aby zwiększyć trybuny oraz poprawić nawierzchnię. W pierwszej kolejności będziemy walczyć o odpowiednią nawierzchnię, a dopiero potem będziemy apelować o lepsze trybuny.

Prowadzone przez nas działania są bezpośrednio związane z podniesieniem poziomu sportowej rywalizacji oraz możliwości rozwoju sportu w naszym mieście. Zapraszamy wszystkich na dni otwarte, w ramach których każdy będzie mógł sprawdzić każdy zakamarek naszego stadionu. Oprowadzimy po całej infrastrukturze, która związana jest z naszym stadionem. Pochodzi on z pieniędzy publicznych, z tego też powodu uważamy, że odpowiednim jest pokazanie jego stanu publicznie.